O Nas

Logo

O POWER FLOWER

Tulipany to nasza największa pasja! Oferujemy Państwu do wyboru najlepsze gatunki świeżych tulipanów, prosto z naszej produkcji. Udekorują wnętrza, będą ozdobą uroczystości i szczególnych okazji.

NASZA MISJA

Wszyscy wiemy, jak kluczową rolę w odbiorze sytuacji i ludzi pełni pierwsze wrażenie. Dbałość o detal, bardzo często pozostaje w pamięci klientów, co przyczynia się do pozytywnego odbioru i wizerunku. Świeże kwiaty cięte, których producentem jest Powerflower stanowią idealną aranżację restauracji, biura, hotelu czy SPA.
Z przyjemnością dostarczymy je pod wskazany adres!

KWIATY TO NIE TYLKO ESTETYKA

Kwiaty odgrywają bardzo ważną rolę przy organizacji imprez, wernisaży, wystaw, pokazów mody i innych imprez okolicznościowych, na których magia pierwszego wrażenia ma niebagatelne znaczenie. Ludzie lepiej zapamiętują miejsce, z którym mają miłe skojarzenia, a widok świeżych kwiatów wprawia nas w lepszy nastrój, wewnętrznie uspokaja i powoduje silne działanie na zmysły.
Powerflower oferuje 7 dni gwarancji świeżości. W otoczeniu kwiatów pomyślniej jest budować pozytywne relacje międzyludzkie i wizerunek firmy.

Tulipany Warszawa